درباره ما

Taktinfelez

(تکتین فلز نمونه)

 

تکتین فلز نمونه فعالیت تولیدی خود را از سال 1368 با مجوز تولید قوطی های فلزی از وزارت صنایع آغاز نموده و با تلاش روز افزون بر تنوع و میزان تولید خود افزوده است . این شرکت با تولید طیف وسیعی از انواع قوطی های فلزی و ارائه خدمات مطلوب برای مشتریان ، همکاری های سازنده و موفقی با معتبرترین شرکت های صنایع شیمیایی به وجود آورده است . این واحد تولیدی با مجهز نمودن خود به سیستم چاپ روی فلزات گام بلندی در راستای ارائه خدمات بیشتر به مشتریان خود برداشته است . کلیه مراحل لاک زنی ، چاپ ، تولید قوطی ، کنترل کیفی و بسته بندی با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و بکارگیری پرسنلی ماهر و کارآزموده صورت می گیرد .

صنايع چاپ و قوطي سازي تكتين فلز نمونه با بهره گيري از نيروي انساني كار آزموده و همچنين با استفاده از ورق حلب Tinplate درجه يك فولاد مباركه اصفهان T3 توانسته است بالاترين كيفيت محصول را ارائه دهد. كليه محصولات اين مجتمع توليدي در بسته بندي شيرينگ با سايزهاي مختلف قابل ارائه مي باشد. اين مجموعه با توجه به همكاري هاي موفق با شركت هاي معتبر در برخي از مراكز استان ها من جمله: مشهد، قم، تهران، اصفهان، البرز، آذربايجان شرقي و … توانايي هاي خود را در جهت ارائه توليدات به بهترين كيفيت توزيع به اثبات رسانده است.

چاپخانه مجتمع توليدي تكتين فلز با ارائه بهترين كيفيت چاپ رضايت تمامي مشتريان اين مجموعه را جلب كرده است. از ديگر خصوصيات بارز در اين واحد توليدي ارائه محصولات بدون ضايعات (0%) و آب بندي 100% با استفاده از مرغوبترين ملزومات زير نظر واحد كنترل كيفيت مي باشد. ما معتقدیم کیفیت برتر ، قیمت مناسب تر و عرضه سریع تر بهترین تبلیغ در جهت مشتری مداری است و همواره به خود می بالیم که توانسته ایم اعتماد خریداران خود را در زمینه تولید و عرضه محصول با کیفیت بدست آورده و رضایت ایشان را فراهم نماییم .