مقایسه انواع قوطی فلزی + بررسی تخصصی 1401

فهرست مطالب

انواع قوطی فلزی

با توجه پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی صنعت قوطی سازی پیشرفت های چشم گیری داشته است بدون اینکه در نگهداری و ماندگاری انواع نوشیدنی ها مشکلاتی ایجاد شود.

با ساخت قوطی فلزی کمک بزرگی به صنعت بسته بندی مواد غذایی گردید.

زمانی که قوطی های فلزی روی کار آمدن نه تنها در بخش بسته بندی بلکه در نگهداری، جا به جایی و حتی پخش اقدام غذایی کمک شایانی را به جامعه بشری نمود.

همین امر سبب گردید تا شرکت های تولید قوطی های فلزی افزایش پیدا کنند پس اگر شما می خواهید اطاعات لازم در رابطه با صنعت قوطی سازی به دست آورید با ما همراه باشید.

قوطی سازی چیست

از مهم ترین کارها و خدماتی که کارخانه ها و شرکت هایی که در حیطه قوطی سازی فعالیت دارند این است که ورق های فلزی را با استفاده از پیشرفته ترین ابزار ها به قوطی های فلزی مناسب تبدیل می نمایند.

یکی از رکن های اصلی برای جلب رضایت و فروش بیشتر داشتن کیفیت مناسب و در عین حال زیبا بودن بسته بندی محصول است در نتیجه همین موضوع سبب شده است که قوطی سازی از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

خرید قوطی فلزی خوب یکی از ملزومات ضروری برای جلب رضایت و فروش محصول بسته بندی شده است.

نکات خرید قوطی فلزی

زمانی خرید قوطی فلزی خوب صورت می گیرد که از محل های معتبر صورت بگیرد اگر قصد خریداری دارید می توانید از قوطی سازی تکتین فلز نمونه تهیه نمود، پس در نتیجه می توان گفت تا حدود زیادی نیاز های اکثر صنایع که به قوطی های فلزی وابسته است را رفع می نماید، علت محبوب شده قوطی فلزی به همین خاطر است.

اگر قصد خرید قوطی های فلزی با کیفیت مناسب هستید و می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را به شما عزیزان داشته باشند.

از جمله عواملی که می توان در زمان خرید آن ها را مد نظر قرار داد به شرح زیر است:

• معتبر بودن محلی که قرار است از آن قوطی فلزی خریداری شود.
• استفاده از متریال با کیفیت
• قدرت نگهداری و ماندگاری بالا
• عدم زنگ زدگی
• سبک و قابل حمل بودن
• طراحی زیبا

در زمان خرید قوطی فلزی نیاز است به تمامی موارد دقت شود تا یک خرید با کیفیت و مقرون به صرفه داشت.

انواع قوطی های فلزی

انواع قوطی فلزی

از جمله مواردی که حتما باید در زمان ساخت قوطی های فلزی مورد توجه قرار بگیرد این است که درب قوطی ها به نحوی طراحی شود که اجازه ورود هیچ گونه ماده خارجی به داخل ظرف وجود نداشته باشد و در عین حال از خراب شدن ماده غذایی جلوگیری کند، نکته دیگر که در زمان ساخت درب قوطی های فلزی وجود دارد این است که حتما باز نمودن درب قوطی به صورتی باشد که در صورت نبودن در باز کن به راحتی قابل باز شدن باشد.

مشاهده محصولات تکتین فلز نمونه

انواع درب قوطی فلزی

ساده

قوطی های فلزی که درب آن ها از نوع ساده است برای باز کردن حتما نیاز به در بازکن است در غیر این صورت به راحتی نمی توان آن را باز نمود.

راحت باز شو

امروزه به دلیل پیشرفت هایی که در صنعت قوطی سازی صورت گرفته درب های آسان باز شو طراحی شده که افراد در هر موقعیت و مکانی باشند به راحتی بتواند درب قوطی مورد نظر را باز نمایند.

 این درب ها به این صورت هستند که در بالای درب قوری حلقه ای تعبیه شده که با کشیدن آن به سمت عقب درب قوطی به راحتی باز می شود.

راه های ارتباطی

برای مشاوره رایگان لطفا اطلاعات تماس خود را ارسال نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *